Lokalna Grupa Działania – „Powiatu Świdwińskiego” zaprasza Członków Rady  na XIX Posiedzenie Rady LGD dotyczące rozpatrzenia wniesionego protestu oceny wniosku o przyznanie pomocy i dokonania ponownej weryfikacji wyników dokonanej oceny operacji w zakresie tematyczny -  podejmowanie działalności gospodarczej – Konkurs 1/2021,  w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w zakresie tematycznym operacji:

Posiedzenie odbędzie się w dniu 11 marca 2021 roku ( czwartek)  o godz. 14:00  w siedzibie Starostwa Powiatu Świdwińskiego (sala konferencyjna) w Świdwinie, ul. Mieszka I 16, 78-300 Świdwin.

Program posiedzenia Rady Lokalnej Grupy Działania – „Powiatu Świdwińskiego”   w dniu 11 marca 2021 roku

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Stwierdzenie quorum.
  3. Wybór protokolanta.
  4. Wybór sekretarza obrad.
  5. Przedstawienie porządku posiedzenia i jego zatwierdzenie.
  6. Przedstawienie przez pracownika Biura LGD informacji o złożonym proteście,
    w ramach zakresu „podejmowanie działalności gospodarczej” – Konkurs Nr 1/2021.
  7. Sprawdzenie uprzednio złożonych przez członków Rady pisemnych deklaracji poufności oraz bezstronności i wyłączenia z oceny.
  8. Dyskusja nad złożonym protestem.
  9. Dokonanie ponownej weryfikacji dokonanej oceny operacji złożonej przez Pana Mateusza Macieja Soroczyńskiego i podjęcie w tej sprawie stosownej uchwały.
  10. Wnioski i zapytania.
  11. Zamknięcie Posiedzenia Rady LGD - „Powiatu Świdwińskiego”.