Drodzy społecznicy,
???Stowarzyszenie DDOM ze Świdwina wraz z OWES w regionie szczecineckim zainicjowało udział organizacji pozarządowych w Świątecznym Jarmarku Charytatywnym dla Majeczki organizowanym przez Świdwiński Ośrodek Kultury, który ma się odbyć 17 grudnia 2022 w godz. 12.00-17.00 na terenie Zamku.
Będzie to okazja do integracji świdwińskiego III sektora
w szczytnym celu, jakim jest zbiórka pieniędzy na leczenie chorego dziecka.
??? Organizacje, które chciałyby wziąć udział w tym przedsięwzięciu zapraszamy do siedziby Stowarzyszenia DDOM w Świdwinie ? przy ul. Poznańskiej 1 w dniu ? 30.11.2022
o godz. ⏰16:00.
Chętni są proszeni o zgłaszanie udziału w spotkaniu organizacyjnym na email ? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. ☎️662 031 649.
Będzie to okazja do integracji świdwińskiego III sektora w szczytnym celu, jakim jest zbiórka pieniędzy na leczenie chorego dziecka.
o godz. ⏰16:00.
DDOM DLA MAI