Szanowni Państwo,

Rządowy Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030  zaprasza liderów organizacji pozarządowych do uczestnictwa w bezpłatnym projekcie kompleksowego wsparcia dla liderów organizacji pozarządowych z całej Polski, którzy odczuwają wypalenie zawodowe i społeczne i chcieliby wzmocnić siebie jako liderów.

Jest to nowa propozycja kształceniowa dla Wszystkich, którzy chcą poprzez nabycie nowych umiejętności chcą rozwijać siebie i własną organizacje.

Cykl szkoleniowy obejmuje 2 dwudniowe zjazdy obejmujące łącznie 32 h szkoleniowe.
I zjazd obejmuje tematykę wypalenia zawodowego, wyznaczania i osiągania celów.
II zjazd obejmuje tematykę tj. zarzadzanie czasem, zarządzanie projektami, fundraising.
5 h bezpłatnego coachingu (online). Rolą coacha będzie motywowanie i wyzwalanie nieodkrytych lub
utraconych z różnych przyczyn pokładów energii do działania.
Każdy z uczestników wyjdzie z planem rozwojowym pod kątem zawodowym i społecznym a
coach/doradca będzie wspierał utrzymanie motywacji we wdrożeniu.

Dzięki projektowi uczestnik zapozna innych liderów społecznych, co może uruchomić kolejne współprace pomiędzy uczestnikami z różnych części Polski.

Zapraszamy organizacje które spełniają poniższe kryteria m.in:
- siedziba organizacji w miejscowości do 100 tys. mieszkańców,
- rejestracja organizacji co najmniej 4 lata przed datą rozpoczęcia naboru,
- przychody organizacji nie przekroczyły w ostatnim roku obrotowym kwoty 100 000 zł.
- maksymalnie 2 osoby z danej organizacji pozarządowej.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez poniższy formularz lub emailem.

Jeśli Państwa organizacja pozarządowa jest zainteresowana uczestnictwem w Programie prośba o wypełnienie formularza online (powyższy link)/
Daty warsztatów:

19-20.11.2022 r.
26-27.11.2022 r
Miejsce: Warszawa
Terminy coachingów online będą ustalane indywidualne.

Zapewniamy nocleg w hotelu w Warszawie, wyżywienie, zwrot kosztów podróży.

Na zakończenie absolwenci kursu otrzymają CERTYFIKAT LIDERA potwierdzający nabyte nowe kwalifikacje.
Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji. Liczba miejsc jest ograniczona więc decyduje termin zgłoszeń.

Organizator: Fundacja Edukacji i Przedsiębiorczości
Projekt współfinansowany ze środków Rządowy Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

Karolina Czernuszyn
Dyrektor ds. szkoleń i rozwoju/Trener